wtorek, 13 września 2011

UDA-a

Jak zapowiedziałam dwa posty temu, chciałam Wam przedstawić markę UDA-a.

Sami o sobie mówią :

UDA-a to marka totalnie unisex . Kochamy transparentność materiałów i prostotę formy. Aby nosić nasze ubrania musisz czuć się dobrze w swoim ciele oraz mieć świadomość swojej seksualnośc -dużo odsłaniamy bo człowiek to dla nas forma której do końca nie trzeba zakrywać iż sama w swojej budowie jest piękna. Prostota formy jest uszlachetnieniem, w naszych propozycjach zapowiadających kolekcje s/s 2012 tworzyliśmy różne stylizacje. Ubranie mają być pretekstem do zestawiania z ciekawymi akcesoriami, butami tak aby wyrazić swoją indywidualność. Każda z sylwetek będzie także niebawem prezentowana na facecie ! Kolory: czerń, biel, beże - nie wykluczam pojawienia sie jakiegoś koloru ale może to będzie niespodzianka- z założenia ma być prostota w kolorystyce- skupiamy się na efekcie końcowym :) Kolekcje kierujemy do wszystkich którzy chcą czuć się sexownie i są poza sterootypami.
Nazwa UDA-a to pomysł który powstał podczas pewnego konkursu modowego. Podczas niego jeden z moich znajomych śmiał się z moich ud- wtedy ja wpadłem na pomysł żeby zrobić z nich atut i przewrotnie do modowych - wyszukanych nazw stworzyć coś nie pasującego do tego światka. Wtedyy wpadł mi do głowy slogan UDA-a się nie UDA-a - bardzo spodobał mi się sposób wymowy tego
U must love UDA-a!

Fanpejdz KLIK!

Poniżej kilka zdjęc ubrań z kolekcji s/s 2012, które mi osobiście bardzo przypadły do gustu. Piszcie jak Wam się podobają ! ?

E!
Kate


2 komentarze:

  1. Okropne! A to na zdjęciach to model czy anorektyczna modelka? Jak potwór wygląda!! Ubrania może i nienajgorsze, ale zależy kto je nosi, na tej modelce, czy co to jest nie wygląda to dobrze.

    OdpowiedzUsuń